göğüs estetiği video

Göğüs Dikleştirme Ameliyatı, Göğüs Dikleştirme Estetiği, Göğüs Dikleştirme Bursa

Göğüs Dikleştirme Estetiği

Meme Dikleştirme Ameliyatı

Derinin esnekliğini yitirmesi, yerçekimi, kilo kaybı, hamilelik ve emzirme gibi faktörler göğüsünüzün şeklini ve sıkılığını eninde sonunda etkiler. Göğüs ölçülerinden genel olarak memnun olan hastalar göğüsleri kaldırıp sıkılaştırmak..

Devamını oku


Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

Bu yazı (makale) ameliyat olmadan göğüs dikleştirmenin çeşitli yollarını incelemektedir. Ameliyatsız Göğüs DikleştirmeGöğüs sarkmalarının çeşitli sebepleri olabilir. Çoğunlukla, aşırı kilo kaybı ve hamilelik sonrasında..

Devamını oku


Göğüs Dikleştirme Fiyatları

Göğüs Dikleştirmenin Maliyeti Meme dikleştirme maliyetini belirleyen çeşitli faktörler vardır. Hizmet ücreti, anestezi ücreti, ve doktor ücreti (implantların eklenmesinin yanı sıra, şayet uygulanabilir ise ) nihai mastopeksi bedeline...

Devamını oku


Mastopeksi Göğüs Dikleştirme

Doğanın hüsrana uğrattığı yerde göğsü toparlamak Mastopeksi Göğüs DikleştirmeHiçbir ameliyat yer çekiminin etkilerini daimi olarak geciktiremezken, meme dikleştirme, bir süreliğine, sarkan memeleri kaldırmak..

Devamını oku


Göğüs Dikleştirme Risklerinin Anlaşılması

Neyse ki, göğüs dikleştirme ameliyatlarından kaynaklanan önemli komplikasyonlar seyrek görülmektedir. Her yıl binlerce kadın başarılı geçen göğüs dikleştirme ameliyatı olmakta, önemli sorunlar yaşamamakta ve..

Devamını oku


Meme Dikleştirme Ameliyatının Sonuçları

Meme dikleştirme ameliyatı göğüslerinizi daha sıkı ve daha dik yapacaktır. Areola ve göğüs uçlarınızın konumu düzelecek ve areolalarınızın boyutları estetik açıdan tatmin edici olacaktır. Meme Dikleştirme Ameliyatının..

Devamını oku


Göğüs Dikleştirme Sonrası

Daha önceden belirlenmiş olan ve iyileşme durumunuzun değerlendirileceği zamanlarda kontrol için plastik cerrahınızın ofisine döneceksiniz. Göğüs dikleştirme ameliyatı sonrası acil kontroller tamamlanır tamamlanmaz..

Devamını oku


Göğüs Dikleştirme Yöntemleri

Üst periareolar (Hilal mastopeksi) Göğüs Dikleştirme YöntemleriHilal mastopeksi tekniği, areolanın üzerinde hilal şeklindeki bir parçayı keserek dokunun yukarı dikilmesini içerir. Bu prosedür hafif göğüs sarkması..

Devamını oku


Göğüs Dikleştirme Hareketleri

Göğüslerinize yapılacak hiçbir küçük cerrahi müdahale onları gençlik günlerinizdeki dikliğine tamamen kavuşturamaz. Ancak göğüs dikleştirme egzersizi kesinlikle göğüslerinizi sert, sıkı ve dik tutacaktır. Göğüsleri..

Devamını oku

göğüs estetiği video
 

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

Bu yazı (makale) ameliyat olmadan göğüs dikleştirmenin çeşitli yollarını incelemektedir.

Ameliyatsız Göğüs DikleştirmeGöğüs sarkmalarının çeşitli sebepleri olabilir. Çoğunlukla, aşırı kilo kaybı ve hamilelik sonrasında göğüslerinizin sarktığını görebilirsiniz.  Sarkmalar ayrıca yerçekimi, kalıtım ve yaşlanma gibi faktörlere bağlı olarak da ortaya çıkabilir. Evet,  zamanla göğüsleriniz yer çekimine yenik düşebilir ve dik durma potansiyellerini kaybedebilir. Göğüs sarkmalarının sebebi her ne olursa olsun,  gerçek olan şu ki çekiciliğinizi, güzelliğinizi ve albeninizi yitirirsiniz.  Şimdi ihtiyacınız olan şey ise göğüslerinizi dikleştirmektir. Estetik Cerrahlar göğüs büyütme ameliyatı denen bir ameliyatla göğüslerinizi dikleştirip güzelleştirebilirler.

Ameliyatsız göğüs dikleştirme nasıl yapılır?

Lazer uygulaması: Lazer uygulaması kozmetoloji dünyasına yeni giren bir uygulamadır. Lazer uygulaması göğüs bölgesindeki deriyi sıkılaştırıp göğsü dikleştiren bir uygulamadır. Bu yöntem neredeyse hemen olumlu sonuçlar verir; ancak tedavi için 3-4 seans  uygulamak zorundasınız.  Bu uygulama sırasında narkoz almayacaksınız ve iyileşme süresine de gerek olmayacaktır.

Uygun sütyenler: Göğüs sarkmalarının başlıca sebeplerinden biri de yerçekimidir. Göğüslerinize yeterli desteği sağlayan bir sütyen takmıyorsanız kesinlikle sarkmaya yardımcı oluyorsunuzdur. Bu yüzden, göğüslerinizi iyi destekleyen bir sütyen takmaya başlamalısınız.  Göğüslerinizi dikleştirmek için tamponlu ya da sporcu sütyeni idealdir. Bu tür sütyenlere dolgulu (push-up) sütyen denir.

Göğüs masajı:  Göğüslerinize herhangi bir bitki yağı veya vücut losyonuyla daireler halinde masaj yapın.  Bu yöntem reçetesiz ilaçlarda olduğu gibidir. Göğüsleriniz şekil olarak büyür ve sağlıklı olur.

Göğüs dikleştirme hareketleri: Göğüs dikleşmesine yönelik kimi göğüs egzersizleri bulunmaktadır.  Şınav, göğüs egzersizi ve dambıl bunlardan bir kaçıdır. Bu tür egzersizlerin hafif  ama düzenli aralıklarla yapılması  göğüs çevrenizi sıkılaştırabilir ve göğüs sarkıntınızı  önemli miktarda azaltabilirsiniz.

Umarız, göğüslerin ameliyatsız olarak dikleştirilmesi ile ilgili bu yöntemler göğüslerinizin şekil almasına yardımcı olur. Ancak, herhangi bir ilaç almadan önce kesinlikle lisanslı bir uzmana danışmayı unutmayın.

göğüs estetiği video
 

Göğüs Dikleştirme Resimleri

Göğüs dikleştirme ameliyatı öncesi sonrası resimleri

göğüs estetiği video
 

Göğüs Dikleştirme Hareketleri

Göğüslerinize yapılacak hiçbir küçük cerrahi müdahale onları gençlik günlerinizdeki dikliğine tamamen kavuşturamaz.  Ancak göğüs dikleştirme egzersizi kesinlikle göğüslerinizi sert, sıkı ve dik tutacaktır.

Göğüsleri dikleştirmenin en iyi yolu

Göğüs Dikleştirme HareketleriBelirli bir göğüs dikleştirme yöntemi olmadığında, göğüs kaslarını güçlendirmek için yapılan egzersizler uzanma sonucunda göğüsleri sert, sıkı ve dik hale getirecektir. Çoğu kadın güçlü, sıkı göğüs kaslarını egzersiz yapmada öncelikli sıraya koymamasına rağmen, göğüsleri çalıştırma göğüs çizgisinin görüntüsünü düzeltmede en ideal yoldur.  Hızlıca göz atılan bir anatomi kitabı bunun nedenini açıklayacaktır. Büyük ve küçük göğüs kasları doğrudan göğüslerin altında bulunmaktadır. Kasları çalıştıran herhangi bir egzersiz aynı zamanda göğüsleri de çalıştıracaktır. Bu da eğer aşırı sarkık göğüslere sahipseniz, daha güçlü bir göğüs daha güçlü bir destek anlamına geldiğinden oldukça önemlidir.

Göğüs egzersizinin diğer faydaları

Daha dik göğüslere ek olarak, kadınların göğüs kaslarını çalıştırmaları için başka nedenler de vardır. Bunlar:

Metabolizma artışı: Bütün vücut geliştirme egzersizlerinde olduğu gibi, göğüs kaslarını çalıştırmak da metabolizmayı hızlandırır ve idman yapmazken bile daha çok kalori yakmanıza yardımcı olur.

Düzgün duruş: Göğüs kası egzersizleri vücudun üst kısmını güçlendirir, düzgün bir duruş sağlar. Bu sırt ve boyun gerilmelerini azaltır ve göğsü dikleştirme etkisini artırır.

Dayanıklılık artışı: Herhangi bir vücut geliştirme egzersizi ve onu takiben düzelme dönemi dayanıklılığınızı ve kuvvetinizi arttırmaya yardımcı olur.  Bu da sizi daha enerjik ve yaşamın stresiyle daha kolay baş edebilir hale getirerek günlük hayatın içerisine aktaracaktır.

Kas egzersizi ve göğüs ölçüsü

Çoğu kadın egzersiz yapmaktan ve göğüslerinin küçülmesine yol açacağı endişesiyle göğüslerini çalıştırmaktan korkar. Kilo kaybı ile birleştiğinde, göğüs egzersizleri size muhtemelen daha küçük ve daha dik göğüsler sağlarken, kilo kaybı olmadığında ise büyük olasılıkla daha yuvarlak ve yüksek bir göğse sahip olacaksınız. Daha geniş ve yağlı bir göğse sahipseniz, yağlarınızdan birazını kaybetmeyi umabilirsiniz, özellikle de egzersiz rejiminize kardiyoyu eklerseniz.

Göğüs dikleştirme hareketleri ile kasları çalıştırmak

En iyi sonucu elde etmek için, haftada iki kez göğüs kaslarınızı çalıştırın, için 2 - 3 gün ara vermek kaslarınızın rahatlamasına yardımcı olur. Her egzersiz için 8 - 10 tekrarlama ve 2 - 3 set hedeflenir. Eğer egzersiz yapmada yeniyseniz,  alt uçlardan başlamak ve yukarıları çalıştırmak isteyeceksiniz.  Her ne kadar doğal olarak olaya girip üstten başlamak gerekse de, kaslarda aşırı çalışma kasılmalara ve hatta yaralanmalara yol açabilir.

Göğüs kaslarınızı çalıştırmaya ek olarak, rutin bir kalp egzersizine başlamalı veya var olana devam etmelisiniz.  Vücut geliştirme sırasında göğüsleriniz şekillenip kalkarken, yalnızca kalp egzersizi ile  yağları etkili şekilde yakabilir. Yağ yakmak için yapılacak en iyi kalp egzersizleri, yürüme, jogging ve kondisyon bisikletidir.

En iyi göğüs dikleştirme hareketleri şunlardır

Şınav:  Havalı, seksi veya modern değildir ve son moda ekipmana gerek duymaz; ama hala bilinen en iyi göğüs çalışmaları arasındadır şınav.  İster “kız”  versiyonu olan dizler bükülü şekilde geleneksel tarzda yapın ister bir duvara karşı durarak yapın. Şınav, göğsü güçlendirmek için rezistans olarak vücut ağırlığınızı kullanır.

Göğüs çalıştırma: Eğer bir jimnastik salonunda çalışıyorsanız, göğüs çalıştırma makinesi göğüsleri sertleştirmek ve kaldırmak için harika bir seçenektir. Evde, bir çift dambıl ile aynı sonuçları alabilirsiniz. Yaklaşık göğüs genişliğinde, ayaklarınız yere düz basacak şekilde arkası düz sandalyeye oturun. Her bir elinizde bir dambılı tutun, dirseklerinizi bükerek kollarınızı omuz seviyesine kaldırın. Kollarınızı yukarı kaldırın ve vücudunuzdan uzaklaştırın. Başlama pozisyonuna dönün.

Kısa mesafeli göğüs çalıştırma: Yine, ayaklarınız yere düz basacak şekilde arkası düz sandalyeye oturun. Her bir elinizde bir dambılı tutun, omuz hizasında her iki yana kollarınızı ayırın. Kollarınız omuz yüksekliğinde tutmaya devam edin ve bileklerinizi göğsünüze doğru getirin. Başlama pozisyonuna dönmeden önce yaklaşık 2 saniye tutun.

Göğüs dikleştirmenin diğer yolları

Egzersiz ve ameliyat göğüsleri kaldırmanın en etkili yollarıyken, daha sıkı ve daha yüksek göğüs çizgisi görünümü için başka yollar da var.

Bu yolar şunlardır:

Dik durun : Anneniz daima size duruşunuzla ilgili öğütler verdi ve haklıydı. Sırtınızı dik tuttuğunuzda ve omuzlarınızı geriye alın, aynı zamanda göğüslerinizi daha yukarıda tutun. Bu yalnızca sırtınız ve boynunuz için daha sağlıklı değil aynı zamanda anlık göğüs kaldırma yoludur.

Dikleştiren ve destekleyen sutyenler giyin: Bir sutyen mağazasında birkaç dakika geçirin ve seçenekler sizi şaşkınlığa uğratacak! Yardım isteyin ve göğüsleri kaldıran ve destekleyen bir sutyene ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Eğer göğüsleriniz büyük ise, küçültücü de isteyebilirisiniz. Bunlardan bazıları göğüslerin görünümünü iki kup bedeni boyutunda azaltabilir.

göğüs estetiği video
 

Göğüs Dikleştirme Fiyatları

Göğüs Dikleştirmenin Maliyeti

Meme dikleştirme maliyetini belirleyen çeşitli faktörler vardır. Hizmet ücreti, anestezi ücreti, ve doktor ücreti (implantların eklenmesinin yanı sıra, şayet uygulanabilir ise ) nihai mastopeksi bedeline tesir edebilir. Hastalar ayrıca cerrahın deneyimi ve meme dikleştirme maliyetinin değerlenmesinde arka planı üzerinde düşünmelidirler. Birçok cerrahın meme dikleştirme finansman opsiyonlarını sunmasına karşın, meme dikleştirme ameliyatının sigorta tarafından nadiren karşılandığını unutmayın.

Göğüs Dikleştirme Fiyatları

Göğüs dikleştirme fiyatı

Mastopeksi maliyetini etkileyen başka faktörler de vardır ve kararınızı vermeden önce ödeyeceğiniz her şeyleri bilmek önemlidir. Meme dikleştirme konusunda kapsamlı deneyimi ve yüksek talepleri olan bir cerrah kendi hizmeti için muhtemelen biraz daha fazla ücret isteyecektir. Ayrıca, bazı plastik cerrahlar ameliyatlarını sadece hastanede yapacaklardır. Özel ameliyathaneden ziyade hastane olanaklarının kullanılması meme dikleştirme maliyetlerini artırmaktadır, ancak ciddi meme dikleştirme komplikasyonları olasılığını azaltabilmektedir.

Bir meme dikleştirme cerrahını seçerken, maliyet tek karar alma etmeni olarak alınmamalıdır. Cerrahın deneyimi çoğu kez doğrudan doğruya nihai göğüs dikleştirme sonuçlarıyla ilişkilendirilirken, meme dikleştirme maliyeti üzerinde düşünmeden önce, cerrahın becerisi ve itibarı üzerinde düşünmeliyiz. Ayrıca, pek çok cerrah meme dikleştirme finansmanı sağladığından, birçok hasta mastopeksi ücretlerini gayet düşük maliyetli bulur.

Artış fiyatıyla mastopeksi

Göğüs dikleştirme maliyeti, manidar bir şekilde göğüs dikleştirme süreçleriyle göğüs implantlarını almayı tercih eden hastalar için daha yüksektir.

Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları kullanılan tekniğe ve sizin ihtiyacınız olan şekle göre değişkenlik göstermektedir. Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları için gerçekleşmiş olan minimum ve maksimum fiyatlar göz önüne alınarak bir fiyat aralığı verilebilir. Göğüs büyütme estetiği fiyatlarımızı öğrenmek için tiklayiniz. En yakın zamanda size bilgilendirme mailimiz gelecektir.

göğüs estetiği video
 

Göğüs Dikleştirme Videosu İzle

Göğüs dikleştirme estetiği nasıl yapılır?
Prof.Dr. Mesut Özcan Göğüs dikleştirme estetiği ile ilgili tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki döğüs dikleştirme estetiği video kaydında anlatıyor.

göğüs estetiği video
 

Meme Dikleştirme Ameliyatı

Meme Dikleştirme AmeliyatıDerinin esnekliğini yitirmesi, yerçekimi, kilo kaybı, hamilelik  ve emzirme gibi  faktörler göğüsünüzün şeklini ve sıkılığını eninde sonunda etkiler. Göğüs ölçülerinden genel olarak memnun olan hastalar  göğüsleri kaldırıp  sıkılaştırmak ve dolayısıyla daha genç bir göğüs konturuna sahip olmak için göğüsleri dikleştirme ameliyatı olabilirler. Bazı hastalar zaman içerisinde göğüslerinin hacminin azalmasından mutsuz olabilmektedirler. Bu tür durumlarda, göğüs dikleştirme ile birlikte gerçekleştirilen implant yerleştirme ameliyatları göğüslerin konumu ve şeklinin yanı sıra büyüklüklerini de arttırabilir.

Meme dikleştirme ameliyatı için iyi bir aday mıyım?

Aşağıdakilerden bir ya da daha fazlasına sahipseniz göğüs dikleştirme ameliyatına uygun bir adaysınız demektir.

  • Tatmin edici büyüklüğe sahip ancak sarkık göğüslere sahipseniz
  • Hacimsiz ve sıkı olmayan göğüsleriniz varsa
  • Göğüs uçlarınız ve çevresi (aerola) aşağı doğru bakıyorsa özellikle göğüs kıvrımının altında kalıyorsa

Kimi zaman bu tür özellikler kalıtsal olabilmektedir. Kimi durumlarda, göğüsler birbirinden farklı gelişmiş olabilir yani göğsün biri sıkı ve iyi bir konumda iken ötekisi olmayabilir. Göğsünüzün şeklinde olduğu gibi büyüklüklerinde de farklılıklar olabilmektedir. Büyük ve ağır olan göğüsler dikleştirilebilir. Ancak elde edilen sonuçlar küçük göğüslerdeki gibi uzun ömürlü olmayabilir.

Göğüs dikleştirme ameliyatı her yaşta olabilir; fakat plastik cerrahlar genellikle göğüs gelişimi durana kadar beklemeyi önermektedirler.  Hamilelik ve emzirmenin  göğüslerinizin şekli ve büyüklüğü üzerinde önemli ve beklenmedik etkileri olabilmektedir. Yine de, pek çok kadın çocuk sahibi olmadan önce göğüs dikleştirme ameliyatı olamaya karar veriyor ve daha sonra gerekirse değişiklik yapabileceğini düşünüyor.  Süt kanalları ve göğüs uçlarına dokunulmadığından, göğüs dikleştirme ameliyatı genellikle emzirme kabiliyetinizi etkilemeyecektir. Yine de bu konuyu plastik cerrahınızla konuşmalısınız.

Özel konsültasyonunuz

Konsültasyon sırasında size nasıl bir göğüs şekli ve büyüklüğü istediğiniz sorulacaktır. Plastik cerrahınız göğüs uçları ve areolanızın (göğüs ucu çevresindeki siyah hale) hangi pozisyonda olmasını istediğinizi görüşecektir. Ayrıca, göğüslerinizde olmasını istediğiniz başka değişiklikleri de belirtmelisiniz. Bu cerrahın sizin beklentilerinizi anlamasına ve bu beklentilerin gerçekten gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceğine karar vermesine yardımcı olacaktır.

göğüs estetiği video
 

Göğüs Dikleştirme Yöntemleri

Üst periareolar (Hilal mastopeksi)

Göğüs Dikleştirme YöntemleriHilal mastopeksi tekniği, areolanın üzerinde hilal şeklindeki bir parçayı keserek dokunun yukarı dikilmesini içerir. Bu prosedür hafif göğüs sarkması olan hastalarda ufak bir dikleşme sağlar. Az oranda yumurta şeklinde areola daha büyük göğüslere yol açabilir ve göğüs sameliyatı sonrası hastaların iyi ve destekleyici sütyen giymelerine gerek olmayabilir. Bu, cildin esnemesinden ve kesi çizgisinin gerilmesinden kaynaklanır.

Periaerolar (benelli dikleştirmesi)

Konsentrik, periareolar veya halka şeklinde dikleştirme olarak da bilinen, bu az yayılan teknik geliştirilmiştir; çünkü meme dikleştirme yaraları areola çevresindeki çizgilerde toplanmıştır. Benelli ile birlikte, areola kenarı etrafında bulunan halka şeklinde bir parça alınmakta ve etrafını saran doku areolaya dikilmektedir. Kesiler normal olarak kese bağları dikişleriyle kapatılmaktadır. Bazen bir dikleştirme etkisini telafi etmek için areolanın (hilalde olduğu gibi) üstünden dikilen dokulardan biraz daha alınmaktadır. Bu bazen ameliyat sonrası yayvan, yuvarlak meme şekliyle sonuçlanır.

Vertical scar (benelli-lolipopu)

Bu dikleştirme Benelli ile aynıdır; ancak areolanın altından meme kıvrımlarına doğru düz meme dikleştirme kesilerini içermektedir. Bu teknik, benelli için çok fazla ve tam bir çapa şeklinde kesi için çok az olan, orta düzeyde sarkması olan kadınlar içindir.

Vertical scar / transfers scar (tam mastopeksi, çapa)

En yaygın kullanılan teknik, areolanın altından başlayan ve memenin göğüs kafesiyle birleştiği noktaya dikey olarak süren çapa şeklinde bir kesi kullanır. Kesi sonra memenin göğüs kafesiyle birleştiği yerin hemen üzerindeki hilal şeklindeki bir deriyi kesip alır. Meme ucunun normal yerine koyulması, meme ucunun kesilip yeniden iliştirilmek zorunda olduğu bu teknik bazen zorunludur. Bunun başlıca yara izi bırakan tekniklerden olduğu düşünülüyor, ancak bu ciddi şekilde sarkan memelerin dikleştirilmesi için bazen zorunludur. Standart mastopeksi ile yapılan kesiler, areola ve meme ucu bölgesinin üstünde bulunan memenin doğal buruşukluğunda bir çapa şeklinde yapılmaktadır. Areolanın küçültülmesi ya da yerinin değiştirilmesi areola komplekslerinin büyüklüğünün azaltılması için bazen gereklidir. Bazen periareolar kesiler "buruşacaktır"; ancak bu genelde, özellikle de tıbbi kağıt bant veya silikon kaplamanın kullanımıyla zaman içinde düzleşecektir.

göğüs estetiği video
 

Mastopeksi Göğüs Dikleştirme

Doğanın hüsrana uğrattığı yerde göğsü toparlamak

Mastopeksi Göğüs DikleştirmeHiçbir ameliyat yer çekiminin etkilerini daimi olarak geciktiremezken, meme dikleştirme, bir süreliğine, sarkan memeleri kaldırmak ve onlara şekil vermek için gerçekleştirilen cerrahi bir işlemdir. Mastopeksi, ayrıca meme ucunun etrafındaki koyu renkli bir doku olan areolanın boyutunu küçültebilir.

Mastopeksi  detayları

Memeleriniz küçükse veya hacim kaybetmişse ( örneğin hamilelikten sonra ) mastopeksi ile birlikte koyulan meme implantları, hem dayanıklılığı hem de boyutu arttırabilir.

Mastopeksi için en iyi adaylar, bu ameliyatın neyi başarabileceği hakkında gerçekçi olan, sağlıklı ve duygusal yönden dayanıklı kadınlardır. En iyi sonuçlar genelde küçük ve sarkık memeleri olan kadınlarda elde edilir. Her boyutta göğüs dikleştirilebilir; ancak sonuçlar büyük memelerde çok uzun sürmeyebilir.

Birçok kadın mastopeksi yaptırmayı ister; çünkü hamilelik ve emzirme dönemi onlara memelerinde daha az hacim ve gergin bir deri bırakmıştır. Bununla birlikte, daha fazla çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, göğüs dikleştirme işleminizi ertelemeniz iyi bir fikir olabilir.

göğüs estetiği video
 

Meme Dikleştirme Ameliyatının Sonuçları

Meme dikleştirme ameliyatı göğüslerinizi daha sıkı ve daha dik yapacaktır. Areola ve göğüs uçlarınızın konumu düzelecek ve areolalarınızın boyutları estetik açıdan tatmin edici olacaktır.

Meme Dikleştirme Ameliyatının Sonuçları

Meme dikleştirme ameliyatından kaynaklanan kesikler zamanla iyileşecek ve izler kaybolacaktır. Şunun farkına varmak önemlidir, ameliyattan kaynaklanan çizgiler daima belli olacaktır. Bazı durumlarda, nihayetinde bu izler belli belirsiz olacaktır. Kimi hastaların ameliyat izleri daha belirgin olabilmektedir. Neyse ki, meme dikleştirme ameliyatından kaynaklanan izler dekolte olsa bile elbise ile kolayca gizlenebilecek yerdedir.

göğüs estetiği video
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>
Meme Dikleştirme Estetiği Bursa